за компанијата

20 години се фокусира на производство и продажба на подни плочки

Haining OUZHI декорација материјали CO., LTD е професионална производител и извозник што се занимава со дизајн, развој и производство на СТП декоративен материјал, вклучуваат СТП корниз лајсни, СТП дојденци и рамки, фурнир додатоци, Олеснување одбор серија ѕид, СТП таванот medalions, СТП камин, таванот куполи, римски столб, СТП corbels. Ние се наоѓа во Haining, во близина на Хангжу и Шангај, со удобен транспорт access.All на нашите производи во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.

  • 1